Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Homogenní PVC

Homogenní podlahové krytiny PVC jsou v celé své tloušťce ve stejném složení i provedení. Mohou být i z více vrstev v naprosto stejném složení i provedení nebo jednovrstvé. Nášlapná (užitná) vrstva je shodná s celkovou tloušťkou podlahové krytiny.

  

 

Díky celoprobarvené tloušťce mají tyto homogenní podlahové krytiny PVC velmi dlouhou životnost a díky PUR (polyuretanové) povrchové ochraně podlahových krytin PVC některých výrobců také snadnější údržbu a péči o již zabudované podlahy. Tyto elastické podlahové krytiny dodáváme a instalujeme v pásech a ve čtvercích.

  

 

Jak vybrat podlahovou krytinu PVC? 

Kromě vzhledového hlediska, vybíráme podlahovou krytinu také s ohledem na rozdílné množství následných svárů vznikajících mezi PVC pásy a PVC čtverci. U PVC čtverců je pochopitelně svařovaných spojů výrazně více, avšak případná oprava při hrubém poškození podlahy je výrazně snadnější a méně viditelná. Velice důležitá je příprava podkladu před instalací podlahové krytiny, případně obvodu stěn (jestliže bychom chtěli ukončit podlahovou krytinu po obvodu místnosti vytažením přes obvodový fabion- rádius na zdi).


   
   
PVC Homogenní   

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies