Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou díky způsobu (plovoucí – vychází z toho, že není pevně přikotvena k podkladu, ale pouze volně kladená na podložku) instalace snadno demontovatelné bez poškození prve daného podkladu. Při použití správné (k tomuto účelu určené) podložky kročejového útlumu jsou často používány i pro kladení na podlahové vytápění. Plovoucí podlahy mohou mít různé materiály na nášlapné vrstvě a různé složení jednotlivých spodních vrstev. 

  

 

Plovoucí dřevěné vrstvené podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy jsou velmi dobrou náhradou či alternativou masivní dřevěné (parketové nebo palubkové) podlahy. Montáž těchto dřevěných plovoucích podlah šetří především čas (mají až na vyjímky již z výroby upravený a ošetřený povrch) a do jisté míry i finance potřebné při instalaci klasických dřevěných parketových podlah (práce a čas spojený s lepením, broušením a po té např. lakováním masivní dřevěné podlahy). Po instalaci dřevěné plovoucí podlahy se můžeme ještě týž den nastěhovat do místnosti.

 

 

Plovoucí laminátové podlahy

Moderní laminátové plovoucí podlahy umí díky svým strukturovaným povrchům velmi dobře napodobit vizáž skutečných dřevěných podlah. Laminátové plovoucí podlahy však snesou výrazně vyšší povrchové zatížení např. otěrem apod.

 

 

Plovoucí podlaha s přírodním linoleem

Tyto plovoucí podlahy jsou skvělou volbou pro zdravé bydlení. Vyrábějí se v do sebe zapadajících obdélnících a ve čtvercích, které lze mezi sebou dle přání kombinovat. Můžete tak vytvářet velmi zajímavé kombinace barev či vzorů v místnostech.

 

Plovoucí korkové podlahy

Korkové plovoucí podlahy řadíme mezi podlahy pro zdravé bydlení. Díky korku na líci (povrchu) této plovoucí podlahy a rovněž na rubu (spodní straně desek) jsou tyto plovoucí podlahy teplé a komfortní na nášlap.

 

Jak si vybrat plovoucí podlahu? 

Díky opravdu velkému výběru plovoucích podlah bude asi výběr nelehký. Využijte náš kontak, my vyslechneme Vaše představy, poradíme, přijedeme, zaměříme, prokalkujeme případné varianty a dle následné dohody také podlahu zrealizujeme.

 

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies