Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Dřevěné vrstvené plovoucí podlahy

Tyto dřevěné plovoucí podlahy mají vždy originální vzhled, který je dán druhem dřeva, šíří pásů a charakterem dřeva. Kresba a změna barevnosti dávají dřevěné podlaze živý vzhled, zatímco dojem klidu vzbuzuje rovnoměrně barevná podlaha. 

   

 

Dřevěné vrstvené plovoucí podlahy se skládají z vrchní dřevěné dýhy, nosné desky a spodní protitažné vrstvy. Vrchní nášlapná vrstva dřevěné dýhy může být ošetřena lakem, olejem, UV olejem nebo může být i v přírodním stavu a její tloušťka se pohybuje od 0,5 – 6 mm. Nosná deska (jádro) bývá nejčastěji dřevěná-laťová, ale může být (dle výrobců) i dřevotřísková, příp HDF. Spodní protitažná vrstva je dřevěná. Nosné desky mají po obvodu pero a drážku ve tvaru funkčního zámkového spojení desek. V nabídce dřevěných plovoucích podlah jsou běžné i exotické druhy dřevin. 

    

 

Tyto dřevěné plovoucí podlahy jsou kladeny na suchý rovný povrch, jako na beton (nejlépe vystěrkovaný beton), dřevotřískové desky, cementotřískové desky apod. Další požadavky na kvalitu podkladu viz. příprava podkladu.

 

   

  

  

  

  

  

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies