Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Plovoucí podlahy - přírodní linoleum


Jsou to přírodní plovoucí podlahy. Inspirující barvy plovoucích  podlah s přírodním linoleem umožňují vytvořit osobitý návrh, pro  jedinečné podlahy ve Vašem domě, zcela dle Vašeho přání.

 

 


Plovoucí podlahy s přírodním linoleem se skládají z vrchní vrsty linolea (viz. Přírodní linoleum), nosné HDF desky a spodní protitažné vrstvy. Vrchní nášlapnou vrstvu tvoří cca 2 mm silné přírodní linoleum. Středem prochází vodě odolná HDF nosná deska. Rubovou stranu tvoří cca 1 mm silná vrstva přírodního korku, která slouží jako izolace pro kročejový útlum. Po obvodu nosné HDF desky jsou pera a drážky, které tvoří funkční zámkové spojení desek v celistvou plochu podlahy.

 

Jak vybrat podlahu s přírodním linoleem?

Při výběru této plovoucí podlahy do místnosti nejdříve posuďte velikost a tvar místnosti a pak rozhodněte dle přání. Tmavé barvy podlahy nebo příliš živé vzory by udělaly malou či úzkou místnost ještě menší. Zcela opačně působí světlé podlahy. Pruhy nebo diagonální vzory mohou vytvořit optický vjem, který zcela změní Váš pokoj. A nezapomínat, že čím více je v místnosti nábytku, tím méně je vidět podlaha. V takových to případech je lépe zvolit jednoduché vzory.

 

Podle toho zda se jedná o podlahy do nových nebo rekonstruovaných prostor je třeba dbát na správné posouzení kvality daného podkladu a zvolit pak správnou úpravu či přípravu povrchu (viz. příprava podkladu). V případě potřeby zavolejte, přijedeme, poradíme a dle dohody provedeme.


 

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies