Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Korek - Korkové - podlahy


Přírodní korkové podlahy se v poslední době opět postupně začínají prosazovat mezi ostatními podlahovými krytinami a to díky jejich nenapodobitelným vlastnostem. Při výrobě korkových podlahovin se zhodnocuje lehkost, stlačitelnost, pružnost, odolnost, nenasákavost, nízká vodivost, mechanická pevnost, schopnost tepelně a zvukově izolovat, tlumit vibrace, netoxičnost a další výhody přírodní korkové hmoty, které při chůzi po korkové podlaze nejvíce ocení především koneční uživatelé.

 

  

 

Nabízíme dodávku a instalaci přírodních korkových podlahovin zahrnujícich klasické korkové dlaždice určené k celoplošnému lepení i korkové plovoucí podlahy (viz. plovoucí podlahy). Korkové dlaždice mají základní rozměr 300x300 mm a tloušťku nejčastěji 4 a 6 mm. Povrch korkových dlaždic je buď přírodní nebo předlakovaný a podle struktury složení jsou dlaždice masivní nebo sendvičové. Finální úprava povrchu korkových dlaždic se provádí lakováním nebo olejováním. V nabídce jsou i barevné korkové dlaždice příp. se zkosenými hranami.

 

 korek - korkové podlahy - Podlahy Zdráhal korek - korkové podlahy - Podlahy Zdráhal

 

Proč vybrat právě přírodní korek? 
Korkové podlahy charakterem svého složení splňují velice přísné nároky a specifikace zdravotně nezávadných podlah. Přírodní korek je tak vhodný pro lidi trpícími astmatickými obtížemi, alergiemi nebo obdobnými chorobami; snadno se udržuje a má možnost renovace (především u masivních dlaždic).

A stejně tak jako u jiných podlah z přírodních materiálů je třeba i u korku dbát na řádné posouzení daného podkladu s důrazem především na zbytkovou vlhkost v daném podkladu(viz. příprava podkladu).

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies