Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Přírodní linoleum - podlahy

  

Přírodní linoleum - marmoleum - Podlahy ZdráhalPodlahové krytiny z přírodního linolea byly vytvořeny tak, aby splňovaly náročné požadavky zákazníků na kvalitní přírodní podlahovou krytinu. Hlavní složkou je lněný olej vylisovaný z lněných zrn. Následným mísením s borovicovou pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii.

  Přírodní linoleum - marmoleum - Podlahy Zdráhal

 


Nabízíme dodávku a instalaci podlahy z přírodního linolea, která je se stále větší oblibou využívána v nemocnicích, školách a předškolních zařízeních, sportovních halách, lázních apod. Podlahová krytina z přírodního linolea se dodává v pásech, čtvercích ale jako nášlapná vrstva na plovoucích podlahách (viz. plovoucí podlahy).
 

 

Proč zvolit přírodní linoleum?

Podlahu z přírodního linolea by měli zvolit především ti, kteří mají reálnou potřebu zdravě bydlet. Přírodní linoleum je bakteriostatické, tedy potlačuje růst a množení mikroorganismů a patogenů. Ocení ji lidé trpící astmatickými obtížemi a jinými alergiemi. Ale na své si přijdou i lidé kreativní, kterým se budou líbit barvy, kombinace barev příp. ornamenty. 

  Přírodní linoleum - marmoleum - Podlahy Zdráhal Přírodní linoleum - marmoleum - Podlahy Zdráhal


 

Příprava podkladu je nedílnou součástí kladení veškerých podlahových krytin a pro přírodní linoleum to platí rovněž. V případě potřeby nebo pochybností o daném podkladu Vám rádi poradíme případně přijedeme a posoudíme podklad na místě.
 

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies