Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Kaučuk - kaučukové - podlahy

Kaučuk je materiál, který trvale odolává enormnímu zatížení a tím je předurčen pro výrobu vysoce kvalitních podlahových krytin. Kaučukové podlahové krytiny se díky odolávání mimořádně tvrdým požadavkům na užitné vlastnosti ve zvlášť frekventovaných místnostech osvědčují v řadě objektů. Například na klinikách, ve školách a předškolních zařízeních, na letišti, v kancelářských a správních budovách, v obchodech, ve fitness centrech, v průmyslových podnicích, v obytných budovách ale i v autobusech, metru, na železnici a na lodích.

 

kaučuk - Podlahy Zdráhal Kaučuk - Podlahy Zdráhal Kaučuk - Podlahy Zdráhal
 


kaučuk - Podlahy Zdráhal
 

Kaučukové podlahy mají velmi dlouhou životnost, jsou ekologické, rozměrově stálé, odolné proti cigaretovým nedopalkům, trvale elastické a tím i komfortní na nášlap, mají velmi dobrý útlum kročejového hluku, jsou odolné vůči působení chemikálií, mohou být i zabraňující skluzu a také vodivé. V nabídce máme kaučukové podlahové krytiny v pásech, ve čtvercích ale i čistící kaučukové rohože.

 
 

 

Proč nebo kdy vybrat právě kaučuk?

Kaučukovou podlahovou krytinu použijete tehdy, je-li pro vás směrodatná vysoká kvalita a vysoká odolnost proti opotřebení podlahy. Aby však tyto kvalitní kaučukové podlahové krytiny obstály i v nejnáročnějších podmínkách je třeba zvolit i kvalitní přípravu podkladu před položením těchto krytin (viz. příprava podkladu).

 

kaučukové podlahy kaučukové podlahy pokládka kaučukové podlahy

 


Kaučukové rohože
- čistící zóny v kreativním provedení u vstupů do mateřské školky.

 
  
 

 

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies