Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Laminátové podlahy

Kvalitní laminátová plovoucí podlaha zaujme takřka přírodním parketovým-dřevěným vzhledem a kvalitním povrchem. Nový způsob pokládky laminátových plovoucích podlah bez použití lepidla garantuje rychlou a precizní pokládku. 

  

 

Laminátové plovoucí podlahy se skládají z vrchního laminátu krycího dekor, nosné HDF desky a spodního protitažného laminátu. Typ vrchní vrstvy laminátu určuje odolnost proti oděru a stupeň zatížení laminátové podlahy. Spodní vrstva laminátu zabraňuje přístupu vlhka. Nosná HDF deska má po obvodu pero a drážku ve tvaru funkčního zámkového spojení desek. 

  

 

Výrobci laminátových plovocích podlah nabízejí několi tříd zatížení podlahy, takže není problém si vybrat pro každou místnost tu správnou podlahu, včetně žádaného vzoru a barvy.

 

V případě že si nejste jisti kvalitou podkladu pod Vaší budoucí laminátovou podlahu, zavolejte a my Vám poradíme nebo se podívejte na požadavky na přípravu podkladů (viz. příprava podkladu). A pokud si ani tak nebudete jisti, tak my po dohodě přijedeme a posoudíme podklad na místě.

   

   

   

 
 

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies