Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

PVC - heterogenní/vinyl - homogenní - vodivé PVC

Provádíme dodávky a instalace podlahových krytin PVC ve třech níže uvedených variantách. V poslední době se těmto podlahovinám z PVC říká také vinyl - vinylové podlahové krytiny. Tyto elastické podlahové krytiny instalujeme na podlahy, schodiště ale i na stěny apod. Realizujeme naše dodávky materiálů a podlahářských prací do domácností, veřejných prostor, čistých prostor a dalších.

 

  

 

Heterogenní PVC - Vinyl

Tyto jsou nejrozšířenějšími podlahovými krytinami. Současné vinylové podlahové dílce a heterogenní podlahové krytiny PVC umí díky své povrchové úpravě skvěle napodobit povrchy dřevěných podlah, mramory, dlažby, korkové podlahy, dokonce i plechové podlahy a další.

 

 

 

Homogenní PVC

Tyto homogenní podlahové krytiny PVC jsou celoprobarvené, tedy probarvené v celé své tloušťce a mají podobu nejrůzněji zabarvených kombinací žíhání, melírů či granulovaných vzorů.

 

   

 

Vodivé PVC

Vodivé podlahové krytiny PVC jsou homogenní krytiny PVC a jsou určeny pro instalaci do prostor s požadavkem na elektrostaticky nebo antistaticky vodivé provedení podlahy.

 

 

 

 

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies