Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC

Kabelíkova 1, 750 02 Přerov, tel./fax: 581 200 513, e-mail: robert.zdrahal@email.cz

Podlahy Zdráhal - Plovoucí podlahy - koberce - PVC
Top Interiors - ekatalog.czPlovoucí podlahy - ekatalog.cz

Heterogenní PVC / Vinyl - PVC pásy, čtverce a designové prvky 

Díky propracovanému probarvení a plastickému povrchů vinylových a heterogenních PVC podlahových krytin jsou tyto schopny velmi věrně napodobit nejrůznější povrchy (např. dlažbu, dřevo, korek, mramor, kámen...)
Vůči dlažbě jsou tyto krytiny příjemnější na nášlap a méně hlučné. V porovnání se dřevem snesou vlhčí prostředí dané například potřebou častého úklidu. V souvislosti s údržbou a péčí o vinylové podlahy či podlahy z heterogenního PVC jsou povrchy současných moderních podlahových krytin již z výroby ošetřeny ochrannou vrstvou s označením PU nebo PUR (polyuretanová ochrana). V neposlední řadě dokážou tyto podlahové krytiny nabídnout i protiskluzné vlastnosti povrchů.


  

 

Heterogenní podlahové krytiny PVCvinylové podlahoviny se skládají ze dvou či více vrstev odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka a případná úprava nášlapné-užitné vrstvy určuje stupeň zatížení podlahové krytiny. Výhodou jsou bezesporu různé šíře pásů těchto dodávaných elastických podlahovin – 5; 4; 3,5; 3; 2,5; 2; 1,8 a 1,5 m ale v nabídce některých výrobců jsou i různé PVC čtverce, obdélníky a dekorativní prvky nebo vinylové dílce různých rozměrů. Většina vinylových podlah je určena k přímému lepení ale řada výrobců nabízí také vinyl, který se instaluje jako plovoucí podlaha. Vinylové plovoucí krytiny jsou buďto s HDF nosným jádrem nebo jako celovinylové. 

  

 

Jak vybrat vinyl či heterogenní PVC ?

Při výběru vinylové nebo heterogenní podlahové krytiny PVC je třeba brát zřetel především na to jakému zatížení bude instalovaná elastická podlahová krytina vystavena (veřejné nebo komerční prostory, domácnost, jestli máme doma děti nebo případně domácí mazlíčky apod.). Dle výměr místností vybíráme vždy takovou šíři podlahové krytiny, aby nevznikaly zbytečné spoje nebo aby spojů bylo případně co nejméně se zachováním co nejmenšího prořezu podlahové krytiny. A v neposlední řadě je třeba myslet na správnou přípravu podkladu před instalací nových krytin. Požadavky výrobců vinylových a PVC krytin na podklad se mohou u některých podlahových krytin lišit (viz. příprava podkladu
 

  PVC Heterogenní 

 PVC heterogenni  

  PVC heterogenni PVC heterogenni

Heterogenní PVC - podlahy Heterogenní PVC - podlahy Heterogenní PVC - podlahy Heterogenní PVC - podlahy

Novinky

RZ systémy pro čištění podlah

RZ je značka, která nejenom, že uvedené hodnoty dlouhodobě zachová, ale výrazně prodlouží životnost podlah a spokojenost uživatelů. Proto vám ve výrobcích nesoucí označení RZ nabízíme již po několik desetiletí nejvyšší kvalitu kategorie premium pro dokonalou údržbu podlah. Více naleznete ZDE

Sphere card

Poskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Sphere card

Kontakt

Robert Zdráhal - Top Interiors

ul. Přerovská 382/2, 750 02   P ř e r o v  VI. - Újezdec

mobil: +420 603 220 585,
603 276 281

e-mail: robert.zdrahal@email.cz, andy.zdrahal@email.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies